نرم افزار محاسبه فاصله و سرعت اجسام

نرم افزار محاسبه فاصله و سرعت اجسام 2.3.6

5 / 0
[ 0 رای ]
نرم افزار محاسبه فاصله و سرعت اجسام نرم افزار محاسبه فاصله و سرعت اجسام نرم افزار محاسبه فاصله و سرعت اجسام نرم افزار محاسبه فاصله و سرعت اجسام

نرم افزار محاسبه فاصله و سرعت اجسام

Smart Distance Pro 2.3.6

*************************

Smart Distance Pro v2.3.6 یک برنامه فاصله یاب (مسافت سنج) برای اندازه گیری فاصله اجسام تا یک هدف توسط دوربین گوشی می باشد. فاصله موثر ۱۰ متر تا ۱ کیلومتر است. برای اندازه گیری فاصله، شما باید ارتفاع (عرض) از یک هدف را بدانید. نگران نباشید! ارتفاع انسان ۱٫۷ متر، پرچم گلف ۷ft، یک اتوبوس ۳٫۲ متر(۱۰٫۵ft)، یک در ۲٫۱ متر(۷ft) است. با آن، ما می توانیم ارتفاع (پهنا) تقریبا همه چیز را حدس بزنیم. اگر مدل هواپیما را بدانید، می توانید ارتفاع از آسمان را اندازه گیری کنید. برای ارجاع، عرض بوئینگ ۷۴۷ به میزان ۷۲ متر است. طریقه استفاده ساده است. ارتفاع از هدف را وارد کنید، و روی صفحه نمایش لمس کنید. اگر هدف در بین دو خط به صورت تراز قرار گرفت، فاصله اندازه گیری شده است.

طریقه استفاده از Speed Gun نیز آسان است. این می تواند یک جسم در حال حرکت را به سرعت با لمس (سرعت سنج، velocimeter) اندازه گیری کند. برای اندازه گیری سرعت، نزدیک ترین فاصله به هدف را وارد کنید، و صفحه نمایش را لمس کنید. اگر اطلاعات ورودی شما نادرست است، می توانید با کالیبراسیون سرعت [Speed Calibration] درجه بندی کنید. برای اطلاعات بیشتر، راهنما را مشاهده کنید.

*************************

تغییرات نسخه جدید

– v2.3.6 : Galaxy S9 support
– v2.3.5 : More models are calibrated
– v2.3.4 : Sound effect On/Off

راهنمای نصب :

برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید. احتمال کار نکردن نسخه قدیمی مود شده بازی ها وجود دارد. برای باز کردن فایل های فشرده Zip و RAR از برنامه ZArchiver یا برنامه های مشابه استفاده کنید.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.