ساخت و بررسی شماره سریال گوشی

ساخت و بررسی شماره سریال گوشی 5.4

5 / 0
[ 0 رای ]

ساخت و بررسی شماره سریال گوشی

IMEI Generator Pro 5.4

ساخت و بررسی شماره سریال گوشی

دانلود IMEI Generator Pro v5.4 Mod نرم افزار ساخت و بررسی شماره سریال گوشی اندروید
نسخه انلاک شده و کامل برنامه

IMEI Generator Pro یک نرم افزار برای ساخت، بررسی و آنالیز IMEI، بررسی روت بودن گوشی و MTK Engineering می باشد. شما می توانید از بخش IMEI Checker این نرم افزار بررسی کنید که IMEI شما ریپورت شده، دزدیده شده، قرار گرفته در بلک لیست یا مسدود شده است یا خیر. قابلیت MTK Engineering برنامه نیز فقط در گوشی های با تراشه مدیاتک قابل استفاده است. این اپلیکیشن دارای بخشی به نام Root Checker است که در آن می توانید به راحتی روت بودن یا نبودن دستگاه اندروید خود را بررسی کنید. این برنامه چندین تست بر روی دستگاه شما انجام خواهد داد، مجوز اعطا شده را بررسی و تصدیق می کند.

بخش Android Settings نرم افزار منوی تنظیمات مخفی گوشی شما را باز می کند که در آن می توانید اطلاعاتی از قبیل اطلاعات گوشی، اطلاعات باتری (دوشاخه برق، میزان باتری، مقیاس باتری، درجه حرارت باتری و غیره)، اطلاعات استفاده از گوشی و اطلاعات Wi-Fi را مشاهده کنید. همچنین بخش Device Settings این نرم افزار نیز فقط بر روی برخی از دستگاه ها قابل استفاده است.

تب PHONE IMEI این برنامه شامل یک لیست IMEI برای گوشی های مختلف از جمله جدیدترین گوشی ها است. در این بخش شما می توانید با یک دکمه تا یک میلیون IMEI غیر تکراری ایجاد کنید.

تب GENERATOR نیز یک مکمل برای بخش PHONE IMEI است که شما می توانید هر IMEI دلخواه (بین ۸ تا ۱۲ رقم) را وارد کنید تا نرم افزار IMEI کامل را تولید کند.

از بخش ANALYZER می توانید بررسی کنید که آیا IMEI شما معتبر است یا خیر. همچنین می توانید IMEI های تولید شده خود را کپی و ذخیره کنید یا با دیگران به اشتراک بگذارید.


تغییرات نسخه جدید

? Thank You For 50,000+ Downloads!
★ More Bugs Fixed
★ Premium Free Trial
**********
★ Faster Speed
★ GDPR Compliant ??
★ Root Checker 100% ??
★ MTK Engineering ✔️
★ Samsung Settings ✔️
★ Android Settings ✔️
★ Language Menu ✔️

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.