دانلود نرم افزار کنترل صدا سریع اندروید

دانلود نرم افزار کنترل صدا سریع اندروید 1.12

5 / 0
[ 0 رای ]
دانلود نرم افزار کنترل صدا سریع اندروید دانلود نرم افزار کنترل صدا سریع اندروید دانلود نرم افزار کنترل صدا سریع اندروید دانلود نرم افزار کنترل صدا سریع اندروید دانلود نرم افزار کنترل صدا سریع اندروید دانلود نرم افزار کنترل صدا سریع اندروید

دانلود نرم افزار کنترل صدا سریع اندروید

Quick Volume Controls 1.12

دانلود نرم افزار کنترل صدا سریع اندروید

دانلود Quick Volume Controls – Quick Volume notification Paid v1.12 نرم افزار کنترل صدا سریع اندروید
نسخه پولی خریداری شده ۰٫۹۹ دلاری برنامه تقدیم شما

Quick Volume Controls – Quick Volume notification به شما امکان می دهد بدون ترک برنامه ها یا بازی های در حال اجرا و حتی از روی صفحه قفل خود، میزان حجم صدا را تغییر دهید. توسط این برنامه می توانید با استفاده از بخش نوتیفیکیشن، به صورت آسان و سریع به کنترل حجم صدا در نوار اطلاع رسانی دسترسی داشته باشید. این نرم افزار همچنین ویجت کنترل صدا و کنترل صدا شناور برای کنترل صدای کلی را ارائه می دهد.

اگر دکمه ولوم صدا گوشی یا تبلت شما گیر کرده است یا خراب شده است یا کاور گوشی شما باعث مخفی شدن آن می شود، و یا اگر می خواهید از فشردن دکمه های سخت افزاری صدا خودداری کنید، می توانید از برنامه Quick Volume Control استفاده کنید. این برنامه ای برای کنترل حجم صدا کاملا مبتنی بر لمس است.

برای تنظیم صدا کمی ساده تر و بصری تر این اپلیکیشن به شما امکان می دهد با پایین کشیدن نوتیفیکیشن صفحه، با راحتی صدا را کم یا زیاد کنید. همچنین این برنامه این قابلیت را دارد که به سرعت بین حالت های باصدا، بی صدا و ویبره جابجا شود. همچنین در تنظیمات برنامه می توانید تم تاریک را برای آن انتخاب کنید، همچنین می توانید رنگ نوار نوتیفیکیشن صدا و ویجت کنترل صدا را تغییر دهید. این نرم افزار اندروید توسط Neelam Bhanushali طراحی و منتشر شده است.


تغییرات نسخه جدید

minor improvements

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.